Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Chłopcy na podium w mini siatkówce
Dodane przez sp_bieniewice dnia 16.03.2018 19:09:32
          12 marca drużyna chłopców szkoły podstawowej, zajęła 2 miejsce w powiatowych zawodach w mini siatkówce.
Chłopcy po niezwykle emocjonującym meczu w grupie, ulegli Starym Babicom - 2:1. Z łatwością jednak pokonali drużynę z Leszna - 2:0.
Awansowali z 2 miejsca w grupie i w półfinale zmierzyli się z drużyną z Dąbrowy - zwycięzca grupy B, którą pokonali 2:1.
W finale ponownie spotkali się z Babicami i po bardzo emocjonującym meczu, obfitującym w długie wymiany piłki, ulegli 2:1.
Skład srebrnej drużyny: Michał Ferenc, Oliwier Słomiany, Kacper Mikołajczyk, Kamil Śliwiński, Jan Granowski, Michał Pietrzak, Bartosz Mordak, Dawid Krajewski, Maciej Tachasiuk i Piotr Twaróg.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.