Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach XII Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania
Dodane przez sp_bieniewice dnia 19.04.2018 18:18:23
          Kwiecień to miesiąc poświęcony książce. W związku z tym Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie Filia w Błoniu w ramach promowania książki i czytelnictwa oraz krzewienia kultury pięknego słowa po raz dwunasty była organizatorem Konkursu Pięknego Czytania o zasięgu powiatowym.
W dniu 18.04.2018 r. troje uczniów naszej szkoły wytypowanych w eliminacjach szkolnych, wzięła udział w XII Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania pod hasłem "Każda książka drogie dzieci coś mądrego Wam poleci".
Miło nam poinformować, że znaleźli się oni w gronie laureatów: Paweł Ziarno z kl. VIa zajął I miejsce, Wojciech Chojnacki z kl. IVc miejsce III oraz Zuzanna Ziubińska z kl. IVa otrzymała wyróżnienie.
Wszyscy pięknie czytali wybrane przez siebie fragmenty książek. Nagrodami były dyplomy, książki, gry, maskotki oraz słodycze, z których wszyscy ogromnie się cieszyli. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom.