Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Walentynkowa dyskoteka
Dodane przez sp_bieniewice dnia 14.02.2019 21:21:02
          13 lutego 2019 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka, łącząca jeszcze trwający karnawał oraz zbliżające się Walentynki – czyli dwa w jednym.
Organizatorem imprezy dla uczniów kl. IV- VI szkoły podstawowej i III gimnazjum był jak zawsze niezawodny Samorząd Uczniowski.
O godz.17.00 uczestnicy dyskoteki przybyli do szkoły. Już przy wejściu na dobry początek wszyscy otrzymali słodki upominek – lizak w kształcie serca.
Ponad 150 uczniów z klas IV i VIII i III gimnazjum tańczyło w rytm muzyki puszczanej przez zaprzyjaźnionego już DJ Jaguara.
Uczniowie zadbali o stroje specjalnie przygotowane na tę okazję. Wszystkim uczestnikom imprezy nie zabrakło dobrego humoru a to podstawa dobrej zabawy!
Jutro w dzień Walentynek kolejne niespodzianki – zapewne dominował będzie kolor czerwony, działać będzie poczta walentynkowa i zobaczymy co jeszcze.
Jak co roku o tej porze, wszyscy zdrowi, wszyscy cali w gimnastycznej tańcowali. „Tańców to nie koniec…” – jak donosi szkolny goniec, „…bo w przyszłości niedalekiej znów zrobimy dyskotekę!” A więc do zobaczenia ! - na kolejnej dyskotece.