Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Jak obchodziliśmy Walentynki w naszej szkole...
Dodane przez sp_bieniewice dnia 14.02.2019 21:24:57
          Jest 14 luty, w naszej szkole tak jak w wielu innych obchodzone są Walentynki. Jest to święto, które już i w naszej kulturze zadomowiło się na dobre. Dlatego uważamy, że stanowi doskonałą okazję na zorganizowanie fantastycznej i związanej z tym tematem zabawy w szkole.
Jedną z popularniejszych zabaw jest poczta walentynkowa, która ma swoje zalety, stwarza możliwość wyznania miłości swojej sympatii. Co najważniejsze, można to zrobić całkowicie anonimowo (wersja dla tych bardziej nieśmiałych). Było bardzo duże zainteresowanie - kartki zajęły dwa ogromne pudła pięknie ozdobione. Pochwalić należy kurierów, którzy bardzo sprawnie dostarczali kartki do adresatów.
Miała miejsce specjalna audycja w szkolnym radiowęźle. Zorganizowano walentynkowy koncert życzeń, w trakcie którego puszczane były utwory z dedykacjami dla konkretnych osób.
Są to atrakcje szczególnie lubiane przez uczniów.
Nasi organizatorzy nie zapomnieli o nauczycielach. W dowód ogromnej sympatii obdarowali wszystkich lizakami w kształcie serca.
Klimat ten udzielał się wszystkim już od samego rana. Czuć było podekscytowanie wszystkich uczniów jak i również atmosferę walentynek.
Romantycznego nastroju dodawały dekoracje, a uczniowie mają na sobie coś czerwonego chronieni byli w dniu dzisiejszym przed odpytywaniem ich przez nauczycieli.
Przechodząc się korytarzem szkolnym słychać rozmowy o tym kto ile listów dostał i od kogo one są.
Dzisiejszy dzień był więc pełen wrażeń. Pytając uczniów o zdanie na temat walentynek, większość była zachwycona.