Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Wyjazd na mecz Ligi Mistrzów w siatkówce
Dodane przez sp_bieniewice dnia 03.03.2019 18:15:26
          O tym, że nasz Samorząd Uczniowski wciąż zaskakuje pomysłami - wiedzą już wszyscy w szkole. Tym razem byli inicjatorami wyjazdu na rozgrywki Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. 27 lutego 2019 r w Bełchatowie rozegrany został decydujący mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów - PGE Skra Bełchatów z Berlin Recycling Volleys.
Choć spotkanie zakończyło się zwycięstwem mistrzów kraju w trzech setach, w każdym z nich bełchatowianie musieli się sporo napracować, by go wygrać. Wszystkie sety rozstrzygnięte zostały najmniejszą możliwą różnicą punktów, w tym dwukrotnie po grze na przewagi.
Swojego rywala w ćwierćfinale PGE Skra Bełchatów pozna w piątek kiedy w siedzibie Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) odbędzie się losowanie.
Byliśmy bardzo zadowoleni z wygranej naszej drużyny. Mecz był wyrównany więc i emocji nie zabrakło. Nikt nie żałował z wyjazdu do odległego Bełchatowa. Miłym dla nas zaskoczeniem były bardzo dobre miejsca na widowni. Nie był to pierwszy wyjazd na taki mecz ale z pewnością nie ostatni.