Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Sukces szkolnej gazetki...
Dodane przez sp_bieniewice dnia 14.05.2019 20:10:25
          Mamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w III edycji Konkursu na najlepszą gazetkę szkolną województwa mazowieckiego 2018/2019 pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty i zdobyła zaszczytne II miejsce w kategorii: Szkoły Podstawowe.
Pierwszy numer gazetki "Czas na przerwę..." ukazał się w grudniu 2018 roku. Dotychczas udało nam się wydać łącznie 4 numery ( piaty jest w trakcie realizacji).
Ostatni, szósty numer ukaże się w czerwcu 2019 roku.
Zespół redakcyjny pod opieką p. Edyty Włodarskiej liczy łącznie 33 osoby. Należą do nich zarówno uczniowie klas trzecich gimnazjum, ósmych i siódmych szkoły podstawowej, jak i klas czwartych i szóstych.
W gazetce poruszamy tematykę szkolnych wydarzeń, zamieszczamy recenzje książek, filmów. Przeprowadzamy wywiady ze znanymi, ciekawymi ludźmi (aktorzy, artyści, pisarze, sportowcy) i nauczycielami pracującymi w naszej szkole.
Opisujemy też działalność Samorządu Uczniowskiego i nasze sukcesy.
W gazetce stałe miejsce zajmuje Kącik Sportowy i Kącik Poezji.
Staramy się, aby każdy czytelnik znalazł coś dla siebie.
Zespół redakcyjny jest bardzo zaangażowany w swoja pracę, a sukces jaki odnieśliśmy (wspomniane wcześniej II miejsce) jeszcze bardziej zmotywował nas do dalszej pracy i zachęcił innych do współpracy.
Mamy nadzieję, że zaangażowanie uczniów, ich chęci i starania przełożą się na sukces w kolejnej edycji konkursu.
Marzy nam się I miejsce...