Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Dzień Rodziny 2019
Dodane przez sp_bieniewice dnia 08.06.2019 10:59:34
          "Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek. Już w ubiegłym roku organizatorzy Dnia Rodziny w Bieniewicach zaprosili wszystkich na kolejną edycję tak wspaniałego spotkania naszych rodzin.
O godz.13.00 do szkoły zawitali rodzice, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie oraz zaproszeni Goście.
Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły p.Marek Parafiniuk gorąco witając przybyłych i zapraszając do wspólnej zabawy. Następnie wręczył sponsorom okolicznościowe podziękowania.
Po części oficjalnej, którą zakończył występ grup tanecznych z klas I - III wszyscy ruszyli w poszukiwaniu miejsc gdzie można było dobrze spędzić czas i zdobyć pieczątkę na karcie uczestnika imprezy.
Przygotowano wiele atrakcji. Były zawody sportowe oraz malowanie twarzy, i, wyroby biżuterii z koralików, wyroby garncarskie, malowanie drewnianych zabawek, gry planszowe, projekt plaża, konkurs przysłów. . W przerwach między poszczególnymi zajęciami i konkursami czekały na uczestników stoiska gdzie cały czas dostępne były wspaniałe owocowe koktajle, popcorn, wata cukrowa,gofry, które pogłębiły nastrój prawdziwego rodzinnego świętowania.
Rozegrany został mecz piłki siatkowej dla pań ( Mamy kontra uczennice klasy III gimnazjum). Rozgrywkom przyglądały się oczywiście dzieci. Widoczny był ich doping, który mobilizował rodziców do gry na jak najwyższym poziomie i osiągnięcia wysokich wyników.
Emocje sięgnęły zenitu, kiedy przystąpiono do losowania nagród, które było ostatnim etapem tegorocznego festynu. Na dzieci czekały wspaniałe nagrody: namioty, deskorolki, hulajnogi, piłki, śpiwory, rakiety tenisowe, plecaki, łyżworolki, ponton i wiele, wiele innych.
Organizatorzy - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach dziękują sponsorom, którzy przyczynili się do uświetnienia obchodów: Starostwu Warszawskiemu Zachodniemu, Gminie Błonie, GKRPA w Błoniu, Radzie Rodziców p. Grażynie Kościńskiej (Sołtys Bieniewic), p. Esterze Gwiazda (Sołtys Nowych Faszczyc), p. Andrzejowi Chojnackiemu (Sołtys Dębówki), p. Andrzejowi Rybakowi (Sołtys Bramek)i, p. Annie Ponder, Michałowi Mielcarzowi, państwu Mikołajczykom i p. Czernuszyn.
Jak widać, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W opinii uczestników tegoroczny festyn był kolejną bardzo udaną imprezą. Tradycyjnie, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na przyszły rok.