Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Sportowe wyczyny naszych uczniów
Dodane przez sp_bieniewice dnia 07.08.2019 13:30:47
          W ostatnich tygodniach przed zakończeniem roku szkolnego wiele działo się na sportowym podwórku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach. I to dosłownie, bo na naszym szkolnym boisku odbywały się zawody zarówno na szczeblu gminnym jak i powiatowym.
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze w eliminacjach a potwierdzeniem tego są wyniki jakie osiągnęli.
Po udanych eliminacjach powiatowych, nasi sportowcy pod opieką swoich trenerów, brali udział w lekkoatletycznych zawodach międzypowiatowych, które miały miejsce 14 maja w Międzyborowie.
Z dumą możemy się pochwalić, że był to kolejny fantastyczny występ naszych zawodników, z którego przywieźli medale i awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.
30 maja na stadionie RKS-u Orzeł Warszawa odbył się finał wojewódzki, podczas którego nasi sportowcy, mieli okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami z całego Mazowsza.
Najlepszy wynik osiągnęła uczennica klasy III gimnazjum, Pola Granowska, zdobywając I miejsce i złoty medal w skoku dal.
Niewiele do medalu zabrakło uczniowi klasy III gimnazjum, Jakubowi Trochimowiczowi, który w skoku w dal zajął 4 miejsce. Wszyscy wiemy, że jest to pozycja najbardziej nielubiana przez sportowców.
Gratulujemy zawodnikom i ich trenerom oraz życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach sportowych.
Poniżej przedstawiamy tabelę z wynikami, na poszczególnych etapach: