Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Zawody w Teresinie
Dodane przez sp_bieniewice dnia 14.09.2019 17:03:19
          Dnia 14 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekkoatletycznych zawodach "BIEGIEM W KOLEJNE STULECIE ", które odbywały się w Teresinie.
Rywalizowaliśmy z klubami sportowymi z Milanówka, Teresina i Błonia. Był to świetny występ naszych zawodników i doskonały prognostyk przed zbliżającymi się biegami przełajowymi.
W skoku w dal swoje kategorie wiekowe wygrali Mateusz Nowak - 4,15 , Maciej Osiński - 4,45 oraz Karolina Olesiejuk - 4,55. Drugie miejsce wywalczył Wojtek Godzina - 4,08 m zaś 3 miejsce zajął Łukasz Bartko - 4,08.
W biegu na 300m, 2 miejsce zajęła Marysia Pietrzak z czasem - 49,67 oraz drugie miejsce Maja Słowińska z czasem 47, 65.
W biegu na 1000 m chłopców rocznik 2008 i młodszych, 2 miejsce zajął Maciek Osiński - 3,36 oraz 3 miejsce Kajtek Godzina - 3,40 . Obydwaj zawodnicy ustanowili swoje rekordy życiowe (brawo!).
W biegu na 1000m dziewcząt, 4 miejsce zajęła Marysia Krzycka, ściągając się ze starszymi o rok rywalkami.
Dużo emocji dostarczył bieg na 1000 m chłopców 2007, gdzie zwyciężył Łukasz Bartko z fenomenalnym czasem 3,12 – nowy rekord życiowy!, 2 miejsce zajął Mateusz Pajka z czasem 3,35 a 3 miejsce Wojtek Godzina z czasem 3,42.
Wszystkim gratulujemy udanego startu w pierwszych zawodach w nowym roku szkolnym oraz życzymy powodzenia w zbliżających się zawodach w biegach przełajowych.