Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Warsztaty plastyczne w klasie IB
Dodane przez sp_bieniewice dnia 11.12.2019 21:15:37
          W grudniowe popołudnie uczniowie klasy IB wspólnie z rodzicami i wychowawczynią p. Jolantą Więcek spotkali się na warsztatach plastycznych.
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, więc tematem przewodnim były ozdoby świąteczne.
Celem tego spotkania była integracja rodziców, miłe spędzenie czasu ze swoimi dziećmi oraz wspólne przygotowanie ozdób świątecznych.
Sala nr 9 zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy.
Wszyscy bardzo się zaangażowali w pracę i w mgnieniu oka powstawały piękne ozdoby. Każde dziecko pozyskało nową maskotkę skrzata ze skarpetki - radość ogromna. Wspólnie dekorowanie smakowitych pierniczków - to kolejna atrakcja a wręczanie tradycyjnych kartek z życzeniami - to zwrot do pięknego, powoli zanikającego zwyczaju ( a szkoda).
Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też czas na śpiewy, tańce, miłe pogawędki.
Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.
Rodzicom i dzieciom dziękujemy za twórczo spędzony czas oraz za stworzenie świątecznej atmosfery.