Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Świąteczna paczka dla Seniora
Dodane przez sp_bieniewice dnia 25.12.2019 19:30:08
          Po raz kolejny Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Świąteczna paczka dla seniora”.
Otworzyć serce i przekazać produkty na Święta Bożego Narodzenia dla osób starszych – taki cel przyświecał akcji.
Każda zainteresowana osoba mogła zaangażować się do takiej pomocy.
Podczas zbiórki wśród naszej szkolnej społeczności, do takiej paczki trafiały sucha żywność o długim terminie przydatności do spożycia, taka jak: makaron, kasza, ryż, mąka, cukier, kawa, herbata, słodycze, konserwy mięsne i rybne, kosmetyki, koce itp.
Wszystkie zebrane produkty zostały przekazane osobom starszym z Bieniewic, Starych i Nowych Faszczyc, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Te dary sprawiły, że najbardziej potrzebujący seniorzy choć przez chwilę poczuli się wyjątkowo nie kryjąc wzruszenia.
To wszystko dzięki ludziom o dobrych, wspaniałych sercach, którzy potrafią dzielić się i obdarowywać bezinteresownie innych. Dyrekcja szkoły, Samorząd Uczniowski składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za przyłączenie się do akcji ,,Paczka dla seniora”. Dzięki waszej wrażliwości, hojności i dobroci, na twarzach wielu seniorów zagościła niespodziewana radość.
Niech dobro, które przekazaliście wróci do każdego ze zdwojoną siłą!