Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Konkurs KRUS
Dodane przez sp_bieniewice dnia 24.01.2020 10:25:19


          Już po raz kolejny Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, pn. „Bezpiecznie na wsi - Nie ryzykujesz gdy zwierzęta szanujesz".
Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” i ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwach rolnych.
Aby móc przystąpić do Konkursu należy wykonać pracę plastyczną w formacie A3, w dowolnej technice na temat zapobiegania wypadkom i chorobom związanym z obecnością zwierząt w gospodarstwie rolnym. Na każdym etapie konkursu zgłoszone prace oceniane będą w podziale na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III i IV-VIII), według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu oraz walory estetyczne pracy.
Szczegółowe zasady organizacji i przebiegu konkursu określa jego regulamin.
Autorzy najciekawszych prac na każdym etapie konkursu zostaną nagrodzeni. Laureaci etapu centralnego otrzymają m.in. sprzęt multimedialny ufundowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a także upominki od współorganizatorów i patronów konkursu.
Zgłoszenie udziału szkoły w Konkursie dokonuje szkoła do dnia 31 stycznia 2020 roku do Placówki Terenowej KRUS Błonie.
Zadaniem Konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, praca płaska o tematyce związanej ze znajomością zwierząt domowych i gospodarskich oraz właściwym opiekaniem się nimi.
Prace składamy do dnia 26 lutego do p. Magdaleny Kacalińskiej lub p. Hanny Wasilewskiej - Weiss.

Zapraszamy do licznego uczestnictwa w konkursie.

Regulamin konkursu do pobrania(kliknij)