Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
Dodane przez sp_bieniewice dnia 21.06.2020 15:32:42
          Coraz mniej czasu pozostało do zakończenia roku szkolnego 2019/2020. Nie ma żadnych zmian jeśli chodzi o termin - tak jak wcześniej było zaplanowane, zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek, 26 czerwca 2020 roku.
Niestety tegoroczne zakończenie będzie miało zdecydowanie inny charakter niż dotychczas. Podczas spotkań z wychowawcami ograniczamy się wyłącznie do rozdania świadectw i nagród. Spotkania odbywać się będą w świetlicy i sali gimnastycznej według ustalonego harmonogramu. Nie ma możliwości przedłużania. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie (rodzice pozostają na zewnątrz budynku). Każda klasa została podzielona na 2 grupy.Uczeń musi posiadać maseczkę. Po wejściu na teren szkoły kieruje się bezpośrednio do wyznaczonej sali i zajmuje miejsce. Po zajęciu miejsca, maseczkę może zdjąć.
Spotkanie każdej grupy trwa 15 minut.
Uwaga! - jeżeli rodzice nie wyrażają zgody na przyjście dziecka na zakończenie roku szkolnego do szkoły, proszeni są o wcześniejsze poinformowanie wychowawcy o takiej decyzji (przez dziennik).
Świadectwa, które nie zostaną odebrane w piątek 26 czerwca wg podanego harmonogramu, będzie można odbierać w poniedziałek 29 czerwca w sekretariacie szkoły w godzinach 9.00-14.00.

Harmonogram zakończenia roku szkolnego 2019/2020 (kliknij)