Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Wakacyjne życzenia
Dodane przez sp_bieniewice dnia 28.06.2020 00:38:36
          Dobiegł końca niezwykły rok szkolny. Mamy za sobą kolejne miesiące wytężonej pracy, w tym ponad 3 miesiące nauki on-line. Długo wspominać będziemy ten nadzwyczajny czas, ale wytrwaliśmy i dziś możemy wszyscy świętować.
Pomimo, że był to szczególnie trudny okres dla całej społeczności szkolnej z powodu pracy w zdalnym nauczaniu, to jednak był to rok obfitujący w znakomite uczniowskie sukcesy zarówno dydaktyczne jak i sportowe.
Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach - Pan Marek Parafiniuk - dziękuje wszystkim za trud, wysiłek i ogromne zaangażowanie, za odwagę w zdobywaniu nowych umiejętności i doświadczeń i gratuluje wyników w nauce oraz sukcesów w wielu przedsięwzięciach.
Dziękuje wszystkim, bez których tych osiągnięć by nie było:
Nauczycielom: za zaufanie, zrozumienie, otwartość, cierpliwość i poświęcenie
Pracownikom niepedagogicznym: za sprawną organizację funkcjonowania szkoły, utrzymanie w należytym stanie budynku oraz jego otoczenia.
Radzie Rodziców i wszystkim Rodzicom za pomoc i troskę, za wspieranie wszelkich naszych działań i przedsięwzięć.
Dyrektor szkoły dziękuje także tym, którzy tworzą z nami szkolną rzeczywistość i wspierają nas w działaniach: Burmistrzowi Błonia, Radzie Miejskiej, instytucjom i stowarzyszeniom z terenu gminy i powiatu.
Na ten czas Dyrektor Marek Parafiniuk życzy wszystkim udanego wypoczynku podczas rozpoczynających się wakacji.
....Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze ale bądźcie czujni i dbajcie o swoje bezpieczeństwo w każdym miejscu pobytu...

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz rozwijania pasji i zainteresowań.
Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły by nadchodzące wakacje były spokojne, bezpieczne i pełne niezapomnianych wrażeń.