Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Święta tuż, tuż....
Dodane przez sp_bieniewice dnia 20.12.2020 21:57:45
          Idą święta....
W związku z epidemią koronawirusa, klasy IV- VIII szkoły podstawowej od 26 października uczestniczą w nauczaniu zdalnym. Jest to dla nas wszystkich bardzo trudny czas – lekcje online, brak kontaktów z rówieśnikami, nauczycielami.
Przed nami wyjątkowy czas, bowiem przygotowujemy się do świąt Bożego Narodzenia. W związku z tym uczniowie na lekcjach plastyki wykonywali karty świąteczne – które przesyłali najbliższym gdyż w związku z sytuacją nie mogą się spotkać tak jak zazwyczaj w święta oraz ozdoby bożonarodzeniowe, które zdobić będą drzewka choinkowe w domach lub stanowić będą własnoręcznie wykonany prezent świąteczny. Przygotowanie takich prezentów to doskonały sposób na twórcze działanie. A poza tym pochodzą zawsze z wnętrza serca i są wyjątkowe dla odbiorcy. Z pewnością będzie dla kogoś miłą niespodzianką.
Prezentujemy mini galerię świąteczną - zdjęcia są słabej jakości ale doskonale prezentują zaangażowanie, kreatywność, zadowolenie oraz efekty pracy.