Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Wyniki konkursu piosenek bożonarodzeniowych
Dodane przez sp_bieniewice dnia 23.12.2020 09:58:54

Szkoły pozostają zamknięte, ale życie toczy się dalej. Nawet pandemia nie przeszkodziła w zorganizowaniu w naszej szkole, konkursu na piosenkę bożonarodzeniową w języku angielskim, do którego przystąpiło 22 uczniów z klas III - VII.
Jury trudno było podjąć decyzję, gdyż wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem. Niektóre występy były wzruszające inne zabawne.
Poziom zaprezentowanych utworów o tematyce świątecznej był bardzo wysoki i jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia przy podjęciu decyzji o tym kto powinien zostać zwycięzcą. W rezultacie bardzo burzliwych obrad przyznano:
W KLASACH III- V
1. miejsce (ex aequo) Adam Szypke klasa 5B oraz Helena Radziszewska klasa 3B
2. miejsce (ex aequo) Natalia Lipowska klasa 5B oraz Zofia Mikołajczyk klasa 3A
3. miejsce Michał i Maciek Zabost klasa 5A

W KLASACH VI -VII
1. miejsce (ex aequo) Miriam Wachowiak klasa 6c oraz Marek Nowak klasa 6B
2. miejsce Natalia Szypke klasa 7C
3. miejsce (ex aequo) Gabriel Bełch klasa 6B oraz Aleksandra i Barbara Ryszka klasa 6B

Organizatorzy dziękują za te wspaniałe doświadczenia podczas odsłuchiwania nagrań. Słowa podziękowania kierują do rodziców za tak duże zaangażowanie w realizacji tego wcale nie łatwego zadania.

Na laureatów czekają nagrody, do odebrania w szkole - u pań woźnych. Uczestnicy otrzymają ocenę celującą lub bardzo dobrą z języka angielskiego za aktywność.

DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW GRATULACJE I ŻYCZENIA DALSZYCH SUKCESÓW JĘZYKOWYCH
Nauczyciele języka angielskiego