Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Wszyscy wszystkim ślą życzenia...
Dodane przez sp_bieniewice dnia 24.12.2020 08:51:00
W te święta magiczne - życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek, z ogromem światełek
Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów.
Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.


          Nadchodzi czas Bożego Narodzenia. Wokół nas pojawiają się piękne, świąteczne dekoracje, trwa gorączka przedświątecznych porządków, a w sercach każdego pojawia się nadzieja i radość. Boże Narodzenie to tradycyjny czas spotkań z rodziną, znajomymi.Tegoroczne Boże Narodzenie będzie różnić się od świąt znanych z poprzednich lat. Ale pandemia koronawirusa nie pokona naszej polskiej tradycji. W tym okresie warto być blisko – jeśli nie możemy osobiście – to przynajmniej myślami z ważnymi dla nas osobami.
Życzenia świąteczne 2020 r. to coś, o czym warto pamiętać, by sprawić im radość w tym trudnym dla wszystkich czasie. W naszej szkolnej społeczności życzeń popłynęło wiele: na klasowych wirtualnych wigiliach, na spotkaniach świątecznych on-line.To były chwile bardzo wzruszające mimo, że odbywały się w wirtualnej przestrzeni.
Niezmiennie jednak jest to czas płynących zewsząd dobrych życzeń. Dzisiaj życzenia przyjmujemy od klasy 5b i wychowawczyni p. Barbary Siedleckiej.