Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Śniadaniówka - konkurs
Dodane przez sp_bieniewice dnia 02.02.2021 17:48:07
          Rozstrzygnięcie konkursu adresowanego do uczniów klas I – III „Zdrowa śniadaniówka – pracuje główka” już za nami.
Na ogłoszenie wyników VI edycji konkursu uczestnicy czekali wyjątkowo długo, ze względu na obecną sytuację epidemiczną. Tym bardziej cenimy sobie to ogromnie, że nasi uczniowie w tym trudnym czasie dbają o zdrowie troszcząc się o zróżnicowane i bogate w składniki odżywcze posiłki.
Tegoroczny konkurs cieszył się rekordową jak dotąd liczbą uczestników, gdyż otrzymaliśmy prace od 26 uczestników. Zadaniem biorących udział w konkursie uczniów było sporządzenie tygodniowego menu śniadań szkolnych, przyrządzanie posiłków i spożywanie ich w szkole oraz przedstawienie zdjęć bądź rysunków wraz z opisami w dowolnej formie. Jury miało bardzo trudne zadanie, a zaangażowanie uczestników przerosło naszej najśmielsze oczekiwania.
Gratulujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie. Już wygraliście własne zdrowie! Jesteśmy z Was dumni i staraliśmy się aby każdemu z tej przygody pozostała chociaż drobna pamiątka. Dziękujemy Radzie Rodziców naszej Szkoły oraz Sołectwu Dębówka za ufundowanie nagród.
A oto lista zwycięzców:
I miejsce: Pola Mielcarz, Natalia Stępień
II miejsce: Julia Buturla, Tomasz Ziarno
III miejsce: Stanisław Domanowski, Nina Dutkiewicz,
Wyróżnienia: Amelia Antończyk, Maja Florczak, Maja Głuszczyk, Marcel Ostrowski, Alicja Szpuda, Michał Szypke, Julian Wilczek, Dawid Wójcik.