Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Dzień Dziecka w klasach piątych
Dodane przez sp_bieniewice dnia 03.06.2021 10:59:04
          1 czerwca to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku. Właśnie wtedy przypada w Polsce Dzień Dziecka, wyjątkowe święto znane na całym świecie.
Z tej okazji, uczniowie klasy VA i VB wybrali się do Stacji Grawitacji w Warszawie. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego, rozwijanie zainteresowania sportem, poprawa stanu zdrowia fizycznego uczniów po powrocie do zajęć stacjonarnych, budowanie relacji społecznych w grupie rówieśniczej i pokonywania barier aktywności fizycznej.
Kiedy weszliśmy do głównej hali, naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Instruktor przeprowadził z nami profesjonalną rozgrzewkę i prezentował kolejne ćwiczenia do naśladowania. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowy tor przeszkód oraz gra w siatkówkę. Najodważniejsi korzystali z parku linowego.
Krótko mówiąc - było wesoło, sportowo i wyczynowo.