Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Kolorowy zawrót głowy
Dodane przez sp_bieniewice dnia 27.06.2021 11:26:33
          Ostatni tydzień nauki w roku szkolnym 2020/21 rozpoczęliśmy na kolorowo! Wiosna i lato to pory roku kiedy świat staje się bardzo kolorowy: drzewa i krzewy zaczynają kwitnąć, a łąki i trawniki pokrywają się kwiatami. Tak też i nasza szkoła przez tydzień była bardzo barwna! Dlaczego? - odpowiedź jest prosta, obchodzono Kolorowy Tydzień.
Każdego dnia, uczniowie przychodzili na lekcje w określonym kolorze ubrań. Byliśmy zaskoczeni tym, jak wiele osób włączyło się do naszej zabawy! Nauczyciele również brali w niej udział! Każdy, kto wszedł do szkoły, z pewnością od razu zauważał, jaki kolor dominuje danego dnia.
Każdy dzień tygodnia przebiegał pod innym hasłem.
✅Poniedziałek – kolor zielony „Ziemia naszym domem”.
✅Wtorek – kolor czerwony „Stop wypalaniu traw!”
✅Środa – kolor niebieski „Dbamy o czystą wodę”.
✅Czwartek – kolor żółty „Dzień Słońca!”
✅Piątek – kolor biały ( galowe stroje) „Jak zdrowo żyć”.
Każdego dnia dla tych wszystkich, którzy uczestniczyli w zabawie przygotowane były słodkie niespodzianki zakupione ze środków Rady Rodziców.
Tydzień ten był bardzo ciekawy i miły, dlatego z pewnością postaramy się o to, żeby w naszej szkole częściej miały miejsce takie organizacje! Samorząd ma już nawet kilka pomysłów...
Dziękuje wszystkim za udział w zabawie - Samorząd Uczniowski.