Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Klasy V w Łowisku
Dodane przez sp_bieniewice dnia 27.06.2021 11:32:14
          Majowy powrót do szkoły po nauce zdalnej był wyzwaniem zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Ten długi czas izolacji wpłynął na relacje. Klasy V-te chcą być zgranymi klasami - a zgrana klasa nie tworzy się jednak w jeden dzień! Integrujemy się w różnych sytuacjach. Po wycieczce do Kazimierza nad Wisłą udaliśmy się na zajęcia integracyjne do pobliskiego Gospodarstwa Agroturystycznego w Piorunowie.
Zgrana klasa to „bezpieczna baza” do wspólnego przeżywania sukcesów i porażek bez ryzyka ośmieszenia czy wykluczenia. Klasa zżyta ze sobą chętnie podejmuje się realizacji nowych, coraz trudniejszych zadań.
Ponadto uczestnicy zajęć integracyjnych nabywają i rozwijają umiejętności z zakresu asertywności, komunikacji czy rozwiązywania konfliktów.
Dzięki temu kształtuje się u dzieci postawa prospołeczna, za którą idzie poczucie odpowiedzialności za innych i częstsze udzielanie pomocy.
Spotkanie w "Łowisku" wszystkim się podobało a pizza, którą nam zaserwowano bardzo smakowała.
Już myślimy o powtórzeniu spotkania na powitanie nowego roku szkolnego.