Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Udany start braci Hrehoruków
Dodane przez sp_bieniewice dnia 29.06.2021 20:45:45
          W dniu 29 czerwca, w Sieradzu odbył się Finał Ogólnopolski "Lekkoatletyki Dla Każdego".
Do reprezentacji województwa mazowieckiego wybrano dwóch zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "Bieniewiczanka" - braci Szymona oraz Krzysztofa Hrehoruków.
Jako pierwszy w biegu eliminacyjnym na 60m wystartował Krzyś i z rewelacyjnym czasem 8,61 awansował do finałowej ósemki.
Szymon w biegu na 100m uzyskał czas 12,86, bijąc swój rekord życiowy o prawie 0,5 sekundy !
Dało mu to 10 miejsce w zawodach (8 zawodników awansowało do finału).
W finale chłopców U12 Krzysiek ponownie ustanowił swoją nową życiówkę i z czasem 8,45 zdobył srebrny medal finału ogólnopolskiego w biegu na 60m, przegrywając z zawodnikiem z Wielkopolski o zaledwie 0,02 sekundy...
Dzięki świetnym wynikom Krzysiek dostał się również do sztafety 8x200m reprezentującej województwo mazowieckie, w której zdobyli złoty medal🏅
Gratulujemy Krzyśkowi i Szymonowi świetnych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Warto zauważyć, że zawodnicy UKS Bieniewiczanka dopiero w tym roku rozpoczęli rywalizację w zawodach organizowanych przez Polski związek Lekkoatletyki.
Zdobyli sporo medali i uzyskali wiele obiecujących wyników. Na jesieni - liczymy na jeszcze więcej!