Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach ”Noc Bibliotek"
Dodane przez sp_bieniewice dnia 11.10.2021 19:45:42
          Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, miejsc wspólnych, łączących ludzi, lokalnych centrów żywej kultury i edukacji.

W tym roku VII już edycja Nocy Bibliotek odbyła się w naszej Bibliotece Publicznej w Błoniu we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką - Filią w Błoniu, 8 października 2021 pod tegorocznym hasłem „Czytanie wzmacnia”.
Wzięła w niej udział klasa 4b pod opieką swojej wychowawczyni Lidii Nowakowskiej i był to niezapomniany czas. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 17:00 od gry terenowej poprowadzonej przez harcerzy w Parku Bajka, następnie, już w bibliotece odbyły się warsztaty komiksowe poprowadzone przez autorkę komiksów dla dzieci panią Agatę Matraś.
Po zjedzeniu pysznej pizzy rozpoczął się escape room. Dzieci, wg wskazówek ukrytych w bibliotece musiały odnaleźć skrzynię ze skarbem. Wieczór zakończył się projekcją filmu „Operacja człowiek w czerni”. Był to niezapomniany czas, za który dziękujemy Paniom bibliotekarkom i na pewno widzimy się znów w przyszłym roku.