Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Klasy VI - integracja
Dodane przez sp_bieniewice dnia 26.06.2022 01:01:47
         Wiosna i wczesne lato to doskonały czas na to, by bawić się na świeżym powietrzu. Ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu mogą stać się doskonałym sposobem na poprawę kondycji fizycznej oraz samopoczucia (pandemia wpłynęła na gorszą kondycję fizyczną oraz znaczny spadek energii).
Tuż przed udaniem się na zasłużone wakacje, w czwartek 23 czerwca klasy VI wybrały się na kolejne zajęcia integracyjne, które odbyły się na terenie Restauracji Łowisko w Piorunowie. Znamy i lubimy to miejsce – odwiedzamy je kolejny raz. Wspólne rozmowy na zielonej trawie, gry zespołowe, zabawy ruchowe, biesiadowanie przy smacznej pizzy sprawiły, że czas na powietrzu był przyjemny i pożyteczny.
Takie spotkania sprawiają, że nasze klasy stają się zgranymi, wesołymi zespołami. Wierzymy, że po wakacjach nasze relacje staną się jeszcze lepsze, a to za sprawą pomysłów pani Basi i pani Hani. Wszyscy razem tworzymy team na szóstkę.