Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Pożegnanie klas VIII
Dodane przez sp_bieniewice dnia 26.06.2022 01:09:31
         „Poloneza czas zacząć” – tak blisko 200 lat temu pisał Mickiewicz, upamiętniając na kartach „Pana Tadeusza” najpiękniejsze polskie tradycje szlacheckie. Tymi słowami rozpoczęty został bal ósmoklasistów, którzy 21 czerwca br. celująco zdali egzamin z dobrej i kulturalnej zabawy.
Muzyka, eleganckie stroje uczniów oraz powaga z jaką odnieśli się do tradycji wzruszyły wszystkich: rodziców, wychowawców i bliskich, którzy towarzyszyli im w tej wyjątkowej chwili.
Po odśpiewaniu hymnu, uczniowie klas ósmych przekazali sztandar szkoły nowemu pocztowi – uczniom klasy VII.
W dalszej części uroczystości dyrekcja szkoły, wychowawcy wręczali dyplomy, nagrody i wyróżnienia za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe i działalność w organizacjach uczniowskich.
Rodzicom uczniów, którzy kończą szkołę podstawową z wyróżnieniem wręczone zostały Listy gratulacyjne. Podziękowania otrzymali również rodzice, za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz zaangażowanie społeczne.
Młodzież również nie zapomniała o wszystkich, którzy włożyli trud w jej wychowanie. Uczniowie podziękowali Dyrekcji szkoły, wychowawcom, nauczycielom i oczywiście rodzicom. Wyrazem wdzięczności były symboliczne kwiaty złożone na ich ręce oraz zadedykowany program artystyczny, w którym nie zabrakło okazji do śmiechu. Ósmoklasiści zaprezentowali swoje talenty aktorskie i w zabawny sposób przedstawili szkolną rzeczywistość w kabarecie pt. „Tyle było dni…”.
Druga część wieczoru miała zupełnie inny charakter. Uczniowie bawili się przy muzyce, a rodzice zadbali, aby wspomnienie było jeszcze przyjemniejsze i przygotowali dla wszystkich wspaniały poczęstunek.
Absolwenci naszej szkoły bawili się doskonale bawili się podczas swojego pierwszego, prawdziwego balu. Dziękujemy rodzicom za świetną organizację oraz uczniom za miło spędzony wieczór. Zwieńczenie nauki w szkole podstawowej w takiej formie pozostanie w pamięci na zawsze…
Tymczasem życzymy wspaniałych wakacji, dostania się do wymarzonych szkół oraz owocnych sukcesów w dalszej edukacji.