Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Podsumowanie sportu
Dodane przez sp_bieniewice dnia 28.06.2022 21:35:18
         Kolejny rok szkolny przechodzi do historii. Rok pełen wydarzeń, przeróżnych emocji i zmian, ale nade wszystko sukcesów naszych uczniów, którzy pomimo czasu pandemii, z którą musieliśmy się zmierzyć, przez blisko 7 miesięcy pracowali na miarę swoich możliwości, niejednokrotnie ponad siły. Świadczą o tym nie tylko wysokie wyniki w nauce, ale również w innych dziedzinach a przede wszystkim w sporcie.
Nasi uczniowie odnosili ogromne sukcesy uczestnicząc w licznych zawodach na różnych szczeblach: gminnym, powiatowym między powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim.
Osiągnięcia naszych uczniów na bieżąco były przekazywane do publicznej wiadomości.
24 czerwca w Bramkach, miało miejsce uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2021/2022, podczas którego Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego Pan Jan Żychliński ogłosił wyniki klasyfikacji punktowej szkół podstawowych w kategorii Dzieci” i Młodzież”.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła 2 miejsce w kategorii „Dzieci” i 3 miejsce w kategorii „Młodzież”.
Gratulujemy i dziękujemy zarówno uczniom jak i trenerom, nauczycielom wychowania fizycznego, którzy wspólnie pracowali na ten sukces.