Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Zawody sportowe z cyklu Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.
Dodane przez sp_bieniewice dnia 07.12.2023 23:17:05
          W dniu 7 grudnia w Centrum Sportu w Błoniu, odbyły się zawody sportowe z cyklu Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza „Mazovia”.
Tym razem na własnym terenie przyszło nam rywalizować w zawodach pływackich oraz na sprawnościowym torze przeszkód ninja.
🔸W zawodach pływackich w sztafecie 8 x 25m startowało 6 naszych zawodników i zajęli 2 miejsce. Ponadto w indywidualnej klasyfikacji na 50m stylem dowolnym wygrał Wiktor Lipiec, natomiast na 25m II miejsce zajął Krystian Lipiec.
🔸W srebrnej sztafecie uczestniczyli: Wiktor Lipiec, Krystian Lipiec, Maria Wielachowska, Magda Łuszyńska, Tomasz Stasiewicz, Antek Sitek.
W rywalizacji ninja zespół stanowił 8 osób ( 4 chłopców i 4 dziewczynki) w tym 7 osób z naszej szkoły przy wsparciu mistrza w tej dyscyplinie Szymona Berentowicza z SP1.
🔸W klasyfikacji indywidualnej bezapelacyjnie zwyciężył Szymon Berentowicz, na drugim miejscu stanął Marcel Ostrowski, natomiast na trzecim Aleksander Fabianowicz.
🔸W klasyfikacji dziewcząt zwyciężyła Ula Zasońska, a trzecie miejsce zajęła Amelka Kopka.