Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach I miejsce w klasyfikacji sportowej
Dodane przez sp_bieniewice dnia 29.06.2024 10:06:40
          14 czerwca w Lesznie miało miejsce coroczne podsumowanie sportowej rywalizacji międzyszkolnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim w kończącym się roku szkolnym 2023/2024.
W ramach XXVI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyło się około pięćdziesięciu imprez sportowych, podczas których uczniowie rywalizowali w ponad 15 dyscyplinach, w kategorii wiekowej „Dzieci” oraz „Młodzież”
Do rywalizacji przystąpiło 21 szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.
Miło nam poinformować, że nasza placówka zdobyła I miejsce w klasyfikacji sportowej rywalizacji w kategorii „Dzieci” zdobywając 198 pkt i wyróżnienie za zajęcie V miejsca w klasyfikacji sportowej rywalizacji w kategorii ”Młodzież”. Gratulujemy!
Sportowy rok szkolny uroczyście zakończył Wicestarosta Warszawski Zachodni Pan Wiesław Pszczółkowski dziękując wszystkim gminom, dyrektorom szkół za aktywne uczestnictwo w rywalizacji, gminnym koordynatorom ds. sportu za pomoc w organizacji rozgrywek natomiast nauczycielom wychowania fizycznego za codzienną trudną pracę nad przygotowaniem dzieci i młodzieży do rywalizacji. Uczestnicy otrzymali okolicznościowe patery, wyróżnienia oraz nagrody.
Gratulujemy naszym uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego osiągniętych sukcesów sportowych i zaangażowania w sport w roku szkolnym 2023/2024. Życzymy dalszych sukcesów!