Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Inauguracja sportowego lata
Dodane przez sp_bieniewice dnia 29.06.2024 10:08:15
          14 czerwca 2024 roku na boisku w Bieniewicach odbyły się zawody lekkoatletyczne "Lekkoatletyczne Powitanie Lata", skierowane do dzieci z klas od pierwszej do czwartej.
Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9:00, a uroczystego otwarcia dokonali Włodzimierz Leduchowski, dyrektor Centrum Sportu, oraz Marek Parafiniuk, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach.
Blisko 180 dzieci z miejscowości takich jak Błonie, Boża Wola, Bieniewice, Otrębusy oraz Zielonki, pełnych entuzjazmu, rywalizowało w biegach na dystansach 60 m, 400 m, 600 m oraz w sztafecie 8 × 200 m. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i słodki upominek, a najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni statuetkami i nagrodami rzeczowymi.
Zawody zorganizował Uczniowski Klub Sportowy "Bieniewiczanka" przy wsparciu UKS "Filipides", który aktywnie wspierał przygotowania.
Organizatorzy zadbali o doskonałą atmosferę, integrując młodych sportowców i promując zdrowy styl życia. Dzięki dofinansowaniu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotyków oraz wsparciu rzeczowym przez Centrum Sportu w Błoniu , wydarzenie mogło odbyć się na wysokim poziomie.
Młodzi uczestnicy opuszczali boisko pełni satysfakcji i pozytywnych emocji, z nadzieją na kolejne, równie udane zawody w przyszłości.