Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) SzkoÅ‚a Podstawowa im. Jana PawÅ‚a II w Bieniewicach Nasze z³otka
Dodane przez sp_bieniewice dnia 22.03.2013 14:44:09
W dniu 13.03.2013r. w Gimnazjum Nr 2 w B³oniu odby³y siê gminne rozgrywki w pi³ce siatkowej ch³opców szkó³ gimnazjalnych. W zawodach uczestniczy³y trzy szko³y:
ZS im.JP II w Bieniewicach,
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2 z B³onia.
Dru¿yny walczy³y o awans do powiatowych fina³ów w pi³ce siatkowej ch³opców. Zespó³ z Bieniewic pokona³ obie szko³y z B³onia wygrywaj±c w setach 2:0. Ch³opcy zaprezentowali umiejêtno¶ci z pi³ki siatkowej na bardzo dobrym poziomie. Byli przygotowywani przez dyrektora szko³y P. Marka Parafiniuka zarówno na lekcjach wychowania fizycznego jak i na popo³udniowych treningach w klubie UKS "Bieniewiczanka".
Po zwyciêstwie na szczeblu gminnym dru¿yna P.M. Parafiniuka zmierzy³a siê z dru¿ynami z Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
W dniu 21.03.2013r. w hali sportowej w £omiankach reprezentacja ch³opców z Bieniewic zagra³a widowiskowe mecze z dru¿ynami szkó³, które zakwalifikowa³y siê do rozgrywek powiatowych. Wyniki rozegranych meczów zapewni³y im zwyciêstwo na szczeblu powiatowym:
Bieniewice-P³ochocin 2:1
Bieniewice-Koczargi 2:0
Bieniewice-£omianki 2:0
Bieniewice-Kampinos 2:1
Dru¿yna Bieniewic w sk³adzie: Konrad B³a¿ejczyk, £ukasz B³a¿ejczyk, Konrad Siedlecki, Sebastian Pietraszek, Filip ¦witek, Maksymilian Kucharek, Bartosz Roszkowski, Marcel Gawryszewski i Mateusz Stañczuk po raz kolejny zaprezentowa³a swoje umiejêtno¶ci na bardzo wysokim poziomie.
Najlepszym zawodnikiem atakuj±cym rozgrywek zosta³ Konrad B³a¿ejczyk.
Widowiskowym pokazem umiejêtno¶ci zawodników by³ mecz o fina³ z Kampinosem.
I set wygra³a dru¿yna z Kampinosu, w drugim seciez kolei dru¿yna Bieniewic zaczê³a rewelacyjn± grê i wygra³a set. Natomiast w Tie-Breaku stoczyli zaciêty bój o mistrzostwo powiatu, wygrywaj±c 15:11.
Wielkie s³owa uznania i gratulacje dla opiekuna „z³otej dru¿yny” - Dyrektora Szko³y P. Marka Parafiniuka za wk³ad w przygotowanie dru¿yny do tak wa¿nych rozgrywek sportowych .
W dniu 25.03.2013 reprezentacja z Bieniewic bêdzie gra³a w miêdzypowiatowych fina³ach w pi³ce siatkowej ch³opców szkó³ gimnazjalnych.
Trzymamy kciuki i ¿yczymy sukcesów w dalszych rozgrywkach.