Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Lekkoatletyka dla wszystkich
Dodane przez sp_bieniewice dnia 05.12.2022 19:53:40
          N a koniec sezonu lekkoatletycznego zameldowaliśmy się w Centralnym Ośrodku Szkoleniowym w Spale na halowym finale ogólnopolskim lekkoatletyki dla każdego oraz czwartków lekkoatletycznych!
Nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i wywalczyli znakomite miejsca!
Krzysztof Hrehoruk, który już nas przyzwyczaił do medali mistrzostw Polski, ponownie wygrał bieg na 60 m i z rewelacyjnym czasem 8,21 nie dał szans konkurencji. Doczekaliśmy się również medalu na średnim dystansie, w biegu na 600 m z wynikiem 1,46 zwyciężył Tomasz Stasiewicz - ogromne gratulacje dla Tomka to jego pierwszy medal na zawodach najwyższej rangi.
W skoku w dal świetnie spisał się Aleksander Krysztofiak, który uzyskał nowy rekord życiowy 4,48 , co pozwoliło na zajęcie 6 miejsca.
W biegu na 600m dziewcząt U12 , 7 miejsce zajęła Paulina Boryś, natomiast w U13, 18 miejsce Julka Wolska.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, sam udział w zawodach ogólnopolskich to niezwykłe osiągnięcie i przeżycie.