Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach Biegi Przełajowe o puchar Starosty PWZ
Dodane przez sp_bieniewice dnia 08.06.2023 21:53:31
„Nie zaniżaj swoich sportowych celów do swoich możliwości. Zamiast tego podwyższaj swoje możliwości do swoich celów.”
          W dniu 6 czerwca odbyły się powiatowe zawody sportowe w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
Nasza szkoła w licznym gronie stawiła się na starcie zawodów na stadionie OSiR w Babicach Starych, uzyskując ponownie świetne wyniki.
W swoim debiutanckim biegu klas I-II na dystansie 250m doskonale spisały się dziewczynki, gdzie II miejsce zajęła Liliana Chrapczyńska a III miejsce Alicja Michalczyk.
Warto nadmienić, że miejsca 4, 5 i 7 to również zawodniczki naszej szkoły! Brawo! - świetny początek sportowej szkolnej (a może nie tylko szkolnej) kariery.
W biegu chłopców z tej samej kategorii, nie wiele zabrakło do podium a kilku chłopców znalazło się w pierwszej "10" zajmując kolejno miejsca 4, 5, 7, 8 i 9 .
W biegu klas III - IV chłopców wśród naszych zawodników najlepszy okazał się Stanisław Domanowski zajmując 4 miejsce oraz Aleksander Wachowiak miejsce 8.
Wśród dziewcząt w tej kategorii, Sara Figiel zajęła miejsce 8 a Aleksandra Olszewska miejsce 10.
W kategorii klas V-VI to już całkowita dominacja z naszej strony - wśród dziewcząt zwyciężyła Paulina Boryś a 3 miejsce zajęła Joanna Krzycka.
Wisienka na torcie i najpiękniejsze podium jakie mogliśmy sobie wymarzyć to 1 miejsce Krzysztofa Hrehoruka, 2 miejsce Borysa Sadowskiego i miejsce 3 Jana Sieklickiego. Tuż za podium na 4 miejscu uplasował się Filip Koceniak.
W biegu klas VII-VIII pewnie zwyciężyła Iga Sadowska, natomiast wśród chłopców 2 miejsce zajął Filip Słomiany.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rywalizacji sportowej 👏 👏 👏