Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO)
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
Lato w mieście
Dodane przez sp_bieniewice dnia 23.06.2026 22:11:12
R ośnij z nami !
Z radością informujemy, że tegoroczna edycja „Lata w mieście” odbędzie się pod hasłem
„Lato w mieście – Rośnij z nami” i po raz pierwszy zostanie zorganizowana we współpracy z lokalną firmą Dawtona Sp. Z o.o.
Firma Dawtona będzie partycypować w kosztach organizacji, co bezpośrednio zmniejszy opłaty ponoszone przez rodziców. Gmina Błonie, tak jak dotychczas, pokryje swoją część kosztów, dzięki czemu udział w akcji będzie jeszcze bardziej atrakcyjny i dostępny.
Tegoroczny Partner zapewni wszystkim uczestnikom codzienną porcję soków i musów warzywno‑owocowych, czyli małe, pełne witamin „doładowanie energii” na każdy dzień akcji.
Będzie kolorowo, smacznie i bardzo zdrowo.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji akcji będzie można uzyskać bezpośrednio w szkołach.
Zapowiada się przyjemne, aktywne i pełne atrakcji lato. 🌞