Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach XXI pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.
Dodane przez sp_bieniewice dnia 19.10.2021 16:49:32
          9 października, uczniowie klas IV wraz z pocztem sztandarowym, uczestniczyli w w XXI pielgrzymce Rodziny Szkół na Jasną Górę.
Nie lękajcie się” to hasło tegorocznego Dnia Papieskiego i tradycyjnie hasło tegorocznej XXI pielgrzymki Rodziny Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę.
Pielgrzymka do Częstochowy była okazją do poznania historii jasnogórskiego sanktuarium, wplecionego w polskie dzieje i literaturę, wyrażenia naszej pamięci, szacunku i uznania dla Stefana Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia oraz całego Jego życia i posługi pasterskiej tak ważnej dla naszej Ojczyzny.
Budujące było także spotkanie tysięcy przedstawicieli szkół, kierujących się w wychowaniu zasadami głoszonymi przez największego z Polaków – św. Jana Pawła II.
Mamy nadzieję, że uczestnicy pielgrzymki wrócili usposobieni do tego, aby iść naprzód z nadzieją i dzielić się radością, wrażeniami oraz treściami spotkania we wspólnocie rodziny i rówieśników.