Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
w związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego oraz koniecznością rozliczenia podręczników, lektur i książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej, przedstawiam harmonogram zwrotów.
Każda klasa ma wyznaczony konkretny termin oraz godzinę oddania kompletu podręczników.
Przypominam, że:
❎zgubione lub zniszczone podręczniki oraz książki należy odkupić we własnym zakresie przed zakończeniem roku szkolnego,
❎podręczniki muszą być skompletowane – nie będą przyjmowane pojedyncze egzemplarze,
❎proszę o usunięcie okładek, zakładek, karteczek oraz starcie zaznaczeń wykonanych ołówkiem,
❎bardzo proszę o przestrzeganie wyznaczonych terminów.
Dziękuję za współpracę i sprawną organizację zwrotów.