Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Nasze zotka
W dniu 13.03.2013r. w Gimnazjum Nr 2 w Boniu odbyy si gminne rozgrywki w pice siatkowej chopcw szk gimnazjalnych. W zawodach uczestniczyy trzy szkoy:
ZS im.JP II w Bieniewicach,
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 2 z Bonia.
Druyny walczyy o awans do powiatowych finaw w pice siatkowej chopcw. Zesp z Bieniewic pokona obie szkoy z Bonia wygrywajc w setach 2:0. Chopcy zaprezentowali umiejtnoci z piki siatkowej na bardzo dobrym poziomie. Byli przygotowywani przez dyrektora szkoy P. Marka Parafiniuka zarwno na lekcjach wychowania fizycznego jak i na popoudniowych treningach w klubie UKS "Bieniewiczanka".
Po zwycistwie na szczeblu gminnym druyna P.M. Parafiniuka zmierzya si z druynami z Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
W dniu 21.03.2013r. w hali sportowej w omiankach reprezentacja chopcw z Bieniewic zagraa widowiskowe mecze z druynami szk, ktre zakwalifikoway si do rozgrywek powiatowych. Wyniki rozegranych meczw zapewniy im zwycistwo na szczeblu powiatowym:
Bieniewice-Pochocin 2:1
Bieniewice-Koczargi 2:0
Bieniewice-omianki 2:0
Bieniewice-Kampinos 2:1
Druyna Bieniewic w skadzie: Konrad Baejczyk, ukasz Baejczyk, Konrad Siedlecki, Sebastian Pietraszek, Filip witek, Maksymilian Kucharek, Bartosz Roszkowski, Marcel Gawryszewski i Mateusz Staczuk po raz kolejny zaprezentowaa swoje umiejtnoci na bardzo wysokim poziomie.
Najlepszym zawodnikiem atakujcym rozgrywek zosta Konrad Baejczyk.
Widowiskowym pokazem umiejtnoci zawodnikw by mecz o fina z Kampinosem.
I set wygraa druyna z Kampinosu, w drugim seciez kolei druyna Bieniewic zacza rewelacyjn gr i wygraa set. Natomiast w Tie-Breaku stoczyli zacity bj o mistrzostwo powiatu, wygrywajc 15:11.
Wielkie sowa uznania i gratulacje dla opiekuna „zotej druyny” - Dyrektora Szkoy P. Marka Parafiniuka za wkad w przygotowanie druyny do tak wanych rozgrywek sportowych .
W dniu 25.03.2013 reprezentacja z Bieniewic bdzie graa w midzypowiatowych finaach w pice siatkowej chopcw szk gimnazjalnych.
Trzymamy kciuki i yczymy sukcesw w dalszych rozgrywkach.