Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 20.07.2024 09:11:12  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Godziny dostępności nauczycieli
Historia szkoły
Rada Pedagogiczna
Rekrutacja do szkoły
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Udział w programach UE
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
B&N
Karta rowerowa
Program "Błońskie szkoły kompetencji"
E-Szkoły
Laboratoria przyszłości
Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”
Galeria

Plan lekcji
Podręczniki szkolne
Rozkład dzwonków
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Świetlica szkolna
Pedagog i Psycholog
Profilaktyka
Sekretariat
Biblioteka
Pedagog Terapeuta
Logopeda
Szukaj



Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Absolwenci szkoły - rok szkolny 2013/2014
Szkoła Podstawowa
Klasa VIa
Dąbrowska Sandra
Kikut Tomasz
Kominek Aleksandra
Krzycki Stanisław
Marcinkowski Mateusz
Polewczyk Piotr
Rekawek Jakub
Skoneczna Natalia
Skonieczny Paweł
Stępień Oksana
Szagun Natalia
Szymańska Weronika
Szyprowska Katarzyna
Tachasiuk Jan
Zambrzycka Aleksandra

Wychowawczyni: mgr Zofia Wigier

Klasa VIb
Chomicki Mikołaj
Dabrowski Kacper
Firlej Patryk
Kacaliński Jakub
Kapusta Katarzyna
Kapusta Zuzanna
Krzeszowska Jagoda
Łagowska Martyna
Niedziela Antoni
Nowak Magdalena
Osicka Karolina
Paluch Bartłomiej
Sadłocha Julia
Skibiński Wiktor
Stachlewska Agnieszka
Szymański Tomasz
Wróblewski Dominik

Wychowawczyni: mgr Aleksandra Mrozicka




Gimnazjum
Klasa III
Bałamut Aleksandra
Bernat Adrian
Bogusiewicz Lena
Bonikowska Maja
Chłystek Magdalena
Chłystek Piotr
Chojnacki Jakub
Kakiet Justyna
Kos Klaudia
Kożuchowska Karolina
Kuroczko Paweł
Muszyńska Aleksandra
Piekarz Kamil
Piotrowski Paweł
Rękawek Katarzyna
Ryszka Michał
Scencelek Jakub
Stanke Dariusz
Steleblak Patryk
Stojanowska Wioletta
Strycharczuk Natalia
Szewczyk Bartłomiej
Szyprowski Zbigniew
Urbaniak Jerzy
Węglińska Monika

Wychowawczyni: mgr Ewa Stolarczyk


Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.