Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Cyfrowa szkoła | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 10.12.2019 09:09:26  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Historia szkoły
Rekrutacja do szkoły
Rada Pedagogiczna
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
Nauka bez tajemnic
Cyfrowa szkoła
Akademia Przyszłości
Program "Aktywna tablica"
B&N
Karta rowerowa
Absolwenci szkoły
Ciekawe strony
Galeria

Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Podręczniki szkolne
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Pedagog i Psycholog
Biblioteka
Świetlica szkolna
Sekretariat
Profilaktyka
Pedagog Terapeuta
Logopeda

Szukaj
Licznik
Pozostało

do końca roku szkolnego
Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Absolwenci szkoły - rok szkolny 2018/2019
Szkoła Podstawowa
Klasa VIIIA
Bajron Maja
Bartko Szymon
Bożałek Oliwia Bożena
Gąsiorowski Jan
Gołębiewska Julia Barbara
Górecka Nikola Roksana
Karlicka Wiktoria Marija
Kłyk Przemysław Artur
Kominek Maciej
Kościelna Katarzyna
Krzemińska Wiktoria Zofia
Lechnio Anna
Łęgowski Tomasz Cezary
Łuczak Norbert
Michalak Aleksandra
Nowicki Oskar
Osicki Bartosz
Piwko Oliwia
Stawiarz Patrycja
Wlazło Aleks Jan
Wojciechowski Jakub Miłosz

Wychowawca: mgr Ireneusz Gawryołek
Klasa VIIIB
Augustyniak Maciej
Chojecki Filip
Dubiel Kacper Piotr
Ferenc Paulina Natalia
Gocan Norbert
Granowski Jan Krzysztof
Kotras Alicja
Krajewski Dawid Paweł
Krzycki Grzegorz
Nowak Bartłomiej
Pokraśniewicz Jan
Tachasiuk Maciej Karol
Tarnowski Mikołaj
Walaszek Wiktoria Joanna


Wychowawca: mgr Bartosz Piwowarski




Gimnazjum
Klasa IIIA
Dąbrowski Joachim
Franczuk Wiktoria
Granowska Pola
Kaliszkiewicz Krystian
Kraiński Damian
Krzysztofik Piotr
Lisiecki Rafał
Łopaciński Adam
Majunka Julia
Michalak Klaudia
Piwowarski Jakub
Podgórska Julia
Pryjda Bartosz
Radziejewski Adrian
Rosa Kaja
Ryszka Kamil
Skonieczna Aleksandra
Steleblak Dominik
Zając Julia

Wychowawczyni: mgr Barbara Siedlecka


Klasa IIIB
Baraniak Natalia
Bartosiewicz Paweł
Ciemior Malwina
Ciemior Mateusz
Gołębiewski Mateusz
Karlicki Maksym
Kochański Jakub
Krzeszowski Piotr
Lehmann Natalia
Łaskawiec Igor
Rybińska Ilona
Samoraj Mateusz
Siniarska Paulina
Sitarz Piotr
Szmurło Jakub
Szulawski Łukasz
Szustkowski Mateusz
Szymański Jakub
Świtek Dominika
Tachasiuk Barbara
Trochimowicz Jakub
Woźniak Julia

Wychowawczyni: mgr Hanna Wasilewska - Weiss


Zegar & Kalendarz
Dzisiaj jest wtorek 10 Grudnia 2019.
Imieniny obchodzą: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Losowa fotografia
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2018 by Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 11+, Firefox 31+, Safari 7+ w systemie Windows i Mac OS X, 1280 x 800 pixeli.