Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 20.07.2024 08:46:34  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Godziny dostępności nauczycieli
Historia szkoły
Rada Pedagogiczna
Rekrutacja do szkoły
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Udział w programach UE
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
B&N
Karta rowerowa
Program "Błońskie szkoły kompetencji"
E-Szkoły
Laboratoria przyszłości
Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”
Galeria

Plan lekcji
Podręczniki szkolne
Rozkład dzwonków
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Świetlica szkolna
Pedagog i Psycholog
Profilaktyka
Sekretariat
Biblioteka
Pedagog Terapeuta
Logopeda
Szukaj



Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Absolwenci szkoły - rok szkolny 2015/2016
Szkoła Podstawowa
Klasa VIA
Dąbrowski Joachim
Diop Maja
Franczuk Wiktoria
Granowska Pola
Kaliszkiewicz Krystian
Kraiński Damian
Krzysztofik Piotr
Lisiecki Rafał
Łopaciński Adam
Majunka Julia
Michalak Klaudia
Mińkowski Dominik
Piwowarski Jakub
Podgórska Julia
Pryjda Bartosz
Radziejewski Adrian
Rosa Kaja
Ryszka Kamil
Skonieczna Aleksandra
Steleblak Dominik
Świtek Dominika
Zając Julia

Wychowawczyni: mgr Barbara Siedlecka


Klasa VIB
Baraniak Natalia
Bronisz Katarzyna
Ciemior Malwina
Ciemior Mateusz
Gołębiewski Mateusz
Grygorczuk Maja
Karlicki Maksym
Kochański Jakub
Krzeszowski Piotr
Krzycka Aleksandra
Lehmann Natalia
Łaskawiec Igor
Mikołajczyk Natalia
Myszkowska Rozalia
Rybińska Ilona
Samoraj Mateusz
Siniarska Paulina
Sitarz Piotr
Szmurło Jakub
Szulawski Łukasz
Szustkowski Mateusz
Szymański Jakub
Tachasiuk Barbara
Woźniak Julia

Wychowawczyni: mgr Hanna Wasilewska - Weiss




Gimnazjum
Klasa III
Bandycka Żaneta
Bronisz Natalia
Chaber Aleks
Fijałkowski Dawid
Gołębiewska Klaudia
Kacalińska Zuzanna
Kober Damian
Krzysztofik Paweł
Kubicka Olga
Majewska Katarzyna
Marchwiński Dawid
Ogonowska Paulina
Polewczyk Hubert
Siniarska Weronika
Szymański Cezary
Urbaniak Alicja
Watkowski Mateusz
Wigier Radosław
Wojciuk Katarzyna
Woźniak Przemysław

Wychowawczyni: mgr Izabela Ziska
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.