Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Cyfrowa szkoła | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 10.12.2018 10:51:26  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Historia szkoły
Rekrutacja do szkoły
Rada Pedagogiczna
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
Nauka bez tajemnic
Cyfrowa szkoła
Akademia Przyszłości
B&N
Karta rowerowa
Absolwenci szkoły
Ciekawe strony
Galeria

Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Podręczniki szkolne
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy

Biblioteka
Pedagog i Psycholog
Świetlica szkolna
Sekretariat
Profilaktyka
Pedagog Terapeuta
Logopeda

Szukaj
Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...
Absolwenci szkoły -...

Absolwenci szkoły - rok szkolny 2015/2016
Szkoła Podstawowa
Klasa VIA
Dąbrowski Joachim
Diop Maja
Franczuk Wiktoria
Granowska Pola
Kaliszkiewicz Krystian
Kraiński Damian
Krzysztofik Piotr
Lisiecki Rafał
Łopaciński Adam
Majunka Julia
Michalak Klaudia
Mińkowski Dominik
Piwowarski Jakub
Podgórska Julia
Pryjda Bartosz
Radziejewski Adrian
Rosa Kaja
Ryszka Kamil
Skonieczna Aleksandra
Steleblak Dominik
Świtek Dominika
Zając Julia

Wychowawczyni: mgr Barbara Siedlecka


Klasa VIB
Baraniak Natalia
Bronisz Katarzyna
Ciemior Malwina
Ciemior Mateusz
Gołębiewski Mateusz
Grygorczuk Maja
Karlicki Maksym
Kochański Jakub
Krzeszowski Piotr
Krzycka Aleksandra
Lehmann Natalia
Łaskawiec Igor
Mikołajczyk Natalia
Myszkowska Rozalia
Rybińska Ilona
Samoraj Mateusz
Siniarska Paulina
Sitarz Piotr
Szmurło Jakub
Szulawski Łukasz
Szustkowski Mateusz
Szymański Jakub
Tachasiuk Barbara
Wońniak Julia

Wychowawczyni: mgr Hanna Wasilewska - Weiss




Gimnazjum
Klasa III
Bandycka Żaneta
Bronisz Natalia
Chaber Aleks
Fijałkowski Dawid
Gołębiewska Klaudia
Kacalińska Zuzanna
Kober Damian
Krzysztofik Paweł
Kubicka Olga
Majewska Katarzyna
Marchwiński Dawid
Ogonowska Paulina
Polewczyk Hubert
Siniarska Weronika
Szymański Cezary
Urbaniak Alicja
Watkowski Mateusz
Wigier Radosław
Wojciuk Katarzyna
Woźniak Przemysław

Wychowawczyni: mgr Izabela Ziska
Zegar & Kalendarz
Dzisiaj jest poniedziałek 10 Grudnia 2018.
Imieniny obchodzą: Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: sp_bieniewice
Losowa fotografia
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2018 by Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 11+, Firefox 31+, Safari 7+ w systemie Windows i Mac OS X, 1280 x 800 pixeli.