Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Cyfrowa szkoła | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 23.08.2019 05:26:40  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Historia szkoły
Rekrutacja do szkoły
Rada Pedagogiczna
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
Nauka bez tajemnic
Cyfrowa szkoła
Akademia Przyszłości
Program "Aktywna tablica"
B&N
Karta rowerowa
Absolwenci szkoły
Ciekawe strony
Galeria

Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Podręczniki szkolne
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Pedagog i Psycholog
Biblioteka
Świetlica szkolna
Sekretariat
Profilaktyka
Pedagog Terapeuta
Logopeda

Szukaj
Licznik
Pozostało

do rozpoczęcia roku szkolnego
Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Dobra passa naszych sportowców
          W ostatnich tygodniach wiele się działo na sportowym podwórku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach. I to dosłownie, bo zawody zarówno na szczeblu gminnym jak i powiatowym odbywały się na naszym szkolnym boisku.
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze w eliminacjach a potwierdzeniem tego są wyniki jakie osiągnęli:
100m chłopców, 2003 , II Kamil Ryszka;
200m chłopców 2003 , I Mateusz Szustkowski;
300m chłopców 2004-05 , I Michał Ferenc;
200m dziewczyn 2003 , II Julka Zając;
100m dziewczyn 2003, II Basia Tachasiuk;
400m chłopców 2003, I Jakub Piwowarski;
800m chłopców 2003, I Krystian Kaliszkiewicz;
1000m chłopców 2004-05 , I Oskar Nowicki;
Skok w dal dziewczyny 2003, I Pola Granowska;
Skok w dal chłopców 2004-05 , III Jan Granowski;
Skok w dal chłopców 2003 , I Joachim Dąbrowski, II Jakub Trochimowicz;
Sztafety 4x 100 chłopcy 2004-05 , I miejsce - Oliwier Słomiany, Michał Ferenc, Kacper Dubiel, Oskar Nowicki;
Sztafeta 4x100 chłopców 2003, I miejsce - Joachum Dąbrowski, Kamil Ryszka, Jakub Trochimowicz, Jakub Piwowarski;
Sztafeta 4x100m dziewczęta 2003, I miejsce - Natalia Baraniak, Pola Granowska, Julia Zając, Barbara Tachasiuk;
Sztafeta Olimpijska, I miejsce - Mateusz Szustkowski, Krystian Kaliszkiewicz, Mateusz Samoraj, Dominik Steleblak.
Gratulacje dla zawodników i ich trenerów oraz życzenia sukcesów w dalszych eliminacjach.













Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zegar & Kalendarz
Dzisiaj jest piątek 23 Sierpnia 2019.
Imieniny obchodzą: Ra, Apolinary, Filip, Mia
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 2
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: sp_bieniewice
Losowa fotografia
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2018 by Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 11+, Firefox 31+, Safari 7+ w systemie Windows i Mac OS X, 1280 x 800 pixeli.