Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 20.07.2024 08:44:04  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Godziny dostępności nauczycieli
Historia szkoły
Rada Pedagogiczna
Rekrutacja do szkoły
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Udział w programach UE
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
B&N
Karta rowerowa
Program "Błońskie szkoły kompetencji"
E-Szkoły
Laboratoria przyszłości
Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”
Galeria

Plan lekcji
Podręczniki szkolne
Rozkład dzwonków
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Świetlica szkolna
Pedagog i Psycholog
Profilaktyka
Sekretariat
Biblioteka
Pedagog Terapeuta
Logopeda
SzukajOstatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-VII
          Zakończenie roku szkolnego to upragniony dzień wszystkich dzieci i całej młodzieży, która uczęszcza do szkół. Koniec roku szkolnego oznacza dla nich wakacje, a co za tym idzie, bardzo dużo wolnego czasu od nauki.
W tym roku w piątek, 21 czerwca 2024, uczniowie w całej Polsce zakończyli rok szkolny 2023/2024 i rozpoczęli wakacje.
Uroczystość rozdania świadectw w naszej szkole, odbywała się według wcześniej przygotowanego harmonogramu: o godz. 8.00 klasy VIII, o godz. 9.30 klasy I – III i o godz. 11.30 klasy IV- VII.
Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu, powitaniu wszystkich zebranych, uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce ( średnia ocen 5,50 dla klas IV – VI i 5,20 dla klas VII-VIII) i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz uczniowie z wybitnymi osiągnięciami naukowymi i sportowymi, z rąk honorowego gościa uroczystości Burmistrza Błonia Pana Zenona Reszki otrzymali stypendia i nagrody, których był fundatorem. Rodzice nagrodzonych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
Wreszcie nadszedł czas na wręczenie przez dyrekcję szkoły w towarzystwie wychowawców poszczególnych klas, świadectw z czerwonym paskiem, które są marzeniem wielu uczniów i ich rodziców. Aby jednak zasłużyć na promocję do następnej klasy z wyróżnieniem należy uzyskać średnią ocen nie mniejszą niż 4,75 a także wykazać się co najmniej bardzo dobrą oceną z zachowania.
Kolejne wyróżnienia z rąk dyrektora szkoły Pana Marka Parafiniuka i wicedyrektor Pani Marioli Wysińskiej otrzymali laureaci stypendium „Dam radę” wybrani spośród nominowanych uczniów za miesiące kwiecień i maj.
Na zakończenie uroczystości głos zabrał dyrektor szkoły, który podziękował uczniom za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności, determinację.
Gratulował wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych, na które uczniowie pracowali z całych sił przez długi rok, a owocem którego jest każde otrzymane świadectwo.
Szczególne gratulacje złożył tym uczniom, którzy ukończyli szkołę lub otrzymali promocję z wyróżnieniem jak i tym. którzy otrzymali stypendia, nagrody, wyróżnienia.
Jak pisał pisarz Philip Gordon Wylie - "Sukces to drabina, po której nie sposób się wspiąć z rękami w kieszeniach"- i Ci uczniowie o tym doskonale wiedzą.
Nie zabrakło podziękowania nauczycielom za zaangażowanie włożone w nauczanie, za przekazywaną wiedzę, za dobre rady i cierpliwość, za nieustanną gotowość do pomocy, zrozumienie oraz stworzenie wspaniałej atmosfery, dzięki której udało się przebrnąć przez kolejny rok szkolny i dzisiaj cieszyć się sukcesami naszych uczniów.
Kończąc swoje przemówienie, Pan dyrektor życzył, aby zbliżające się wakacje były czasem odpoczynku, radości i beztroski.
Uczniom natomiast życzył bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły 2 września".
Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie udali się do przydzielonych sal lekcyjnych gdzie odbyły się pożegnalne spotkania z wychowawcami.
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.