Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 04.06.2023 16:26:16  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Godziny dostępności nauczycieli
Historia szkoły
Rada Pedagogiczna
Rekrutacja do szkoły
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Udział w programach UE
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
B&N
Karta rowerowa
Program "Błońskie szkoły kompetencji"
E-Szkoły
Laboratoria przyszłości
Projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”
Galeria

Plan lekcji
Podręczniki szkolne
Rozkład dzwonków
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Świetlica szkolna
Pedagog i Psycholog
Profilaktyka
Sekretariat
Biblioteka
Pedagog Terapeuta
Logopeda
SzukajOstatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...
Witamy

Oficjalna strona internetowa
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II
w Bieniewicach
Nasz adres: ul. Błońska 62
05-870 Błonie
tel. (0-22) 725-30-93
fax. (0-22) 731-90-63
e-mail: sp_bieniewice@poczta.onet.pl

Piknik rodzinny


„... Bo rodzina to miejsce, gdzie życie się zaczyna, a miłość nigdy nie kończy...”

          3 czerwca 2023 r. w słoneczne, sobotnie przedpołudnie, w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Wspólnie aktywni”.
W przygotowanie imprezy plenerowej zaangażowana była cała społeczność szkolna. Pomysłodawcą pikniku po raz kolejny była Rada Pedagogiczna.
Organizując imprezę chcemy uświadomić dzieciom, jak również ich rodzicom czym jest rodzina, jaka jest jej waga i moc, bo przecież to wspólnota, którą łączą miłość, wzajemne wsparcie i pomoc w każdej chwili. To ludzie, którzy są zawsze z nami, nawet w najgorszych chwilach w życiu.
W dniu dzisiejszym dla dzieci i rodziców przygotowano szereg atrakcji, a plac przed szkołą stał się miejscem serdecznych, rodzinnych spotkań oraz wesołej zabawy.
Już o godz. 9.30 pojawili się pierwsi rodzice oraz dzieci, aby zarejestrować się, wyruszyć na poszukiwanie miejsc gdzie można było miło spędzić czas, zdobyć pieczątkę na karcie uczestnika imprezy i pakiecik w postaci bawełnianej torby z nadrukiem.
Kiedy wybiła godzina 10.00, na placu szkolnym pojawił się dyrektor szkoły p. Marek Parafiniuk, który powitał wszystkich gorąco, zachęcił do wspólnej zabawy i podziękował rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowania.
Na dobry początek dnia uczennice klasy V zaprezentowały swoje umiejętności taneczne we własnym układzie choreograficznym do piosenki ”Riptide” australijskiego piosenkarza Vance Joy.
Po zakończeniu części oficjalnej na uczniów czekały liczne niespodzianki: Wodne Koraliki, Figurki gipsowe, Obrazki z nakrętek, Tor przeszkód, Wiejska zagroda, Wordwall, Just Dance, Graffiti, Dmuchańce.
W drugiej części imprezy przygotowano gry i zabawy integrujące nie tylko dzieci, ale również rodziców i nauczycieli..
Rozegrane zostały mecze piłki siatkowej dla pań ( Mamy kontra uczennice), piłki koszykowej Uczniowie – Nauczyciele oraz Rodzice – Uczniowie.
Zorganizowane konkurencje przebiegały w radosnej atmosferze a towarzyszące im emocje, podgrzewane były w czasie rywalizacji przez kibiców, którzy dopingowali swoich faworytów.
W przerwach między poszczególnymi zajęciami i konkursami można było odwiedzić stoiska, gdzie cały czas dostępne były wspaniałe owocowe koktajle oraz ciasta - pyszności pogłębiły nastrój prawdziwego rodzinnego świętowania.
Chociaż czekamy na lato, to rodzice już myślą o zimowym wypoczynku dla dzieci, dlatego też zorganizowali kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętu narciarskiego dla tutejszej szkoły, która od ponad 20 lat organizuje obozy narciarskie dla naszych uczniów – udało się zebrać ok. 2400 PLN.
Emocje sięgnęły zenitu, kiedy przystąpiono do losowania nagród, ostatniego punktu obchodów tegorocznego festynu.
Na dzieci czekały wspaniałe nagrody: deskorolki, hulajnogi, słuchawki i wiele innych, które odbierały z rąk dyrekcji szkoły oraz naszych miłych Gości: Burmistrza Błonia Pana Zenona Reszki, Sołtysa Witanowa Pani Krystyny Jakubaszek, Sołtysa Dębówki Pana Andrzeja Chojnackiego, przewodniczącego RR Pana Łukasza Białka oraz przedstawiciela Zarządu OSP w Bieniewicach Pana Waldemara Szymańskiego.
Organizator - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach - dziękuje sponsorom, którzy swoim wsparciem finansowym przyczynili się do uświetnienia obchodów: Radzie Rodziców, Sołectwom Bieniewic, Witanowa, Dębówki, Nowej Wsi, Konstantowa i GKRPA w Błoniu.
Jak widać w tej bogatej ofercie, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W opinii uczestników tegoroczny festyn był kolejną bardzo udaną imprezą.
Nie da się ukryć, iż uroczystość taka jak ta, niebywale integruje i umacnia rodzinę, ale także daje okazję do wspólnego spędzenia czasu i zbliża do siebie jej członków.
Ruch, zabawa, integracja - to wszystko gwarantował taniec belgijka, który zakończył tegoroczny piknik rodzinny.
Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na przyszły rok. Do zobaczenia!
Wojewódzki finał w czwórboju lekkoatletycznym
          N iewiele brakło do medalu 🙂 wracamy z Wojewódzkiego finału w czwórboju lekkoatletycznym z 4 miejscem chłopców i 6 miejscem dziewcząt.
O ile dziewczyny spisały się na medal, bijąc swoje rekordy życiowe w biegu na 600m, to w rywalizacji chłopców czujemy duży niedosyt. Palące słońce i słaba nawierzchnia tartanowa nie pomogła , i kończymy na 4 miejscu uzyskując najniższą liczbę punktów w dotychczasowych zmaganiach czwórbojowych.
Powtórzenie wyniku z etapu powiatowego lub między powiatowego dałoby dziś złoto!
Reasumując i tak ogromne gratulacje dla zawodników, to kolejne zawody wojewódzkie, w których bierzemy udział i po raz kolejny kończymy rywalizacje w czołówce!
Składy drużyn:
✅Chłopcy:
1. Krzysztof Hrehoruk
2. Jan Sieklicki
3. Filip Koceniak
4. Tomasz Stasiewicz
5. Aleksander Krysztofiak
6. Szymon Kubicki
✅Dziewczęta:
1. Paulina Boryś
2. Maja Wachowiak
3. Julia Wolska
4. Maja Obrębska
5. Zosia Zasońska
6. Asia Krzycka
Jedno jest pewne wszyscy starali się walczyć. Trochę żałujemy, że tak wyszło, ale to jest tylko sport. Raz na wozie, raz pod nim.
Igor na podium.
          W dniu dzisiejszym w Sochaczewie odbyły się międzypowiatowe zawody szkół podstawowych w lekkiej atletyce indywidualnej w kat. młodzież.
Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Igor Kubala stanął na podium za zajęcie II miejsca w skoku w dal.
Gratulacje Igorze za podium i awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim.Czwórbój lekkoatletyczny
          K olejne zmagania za nami !
W sobotę 27 mają w Brwinowie odbył się czwórbój lekkoatletyczny, organizowany w ramach Stowarzyszenia Gmin Zachodniego Mazowsza - Mazovia.
Reprezentacja naszej szkoły, pomimo zmęczenia po zawodach które odbyły się dzień wcześniej, pewnie zwyciężyła w tej rywalizacji uzyskując ponad 100 punktów przewagi na drugi zespołem.
W klasyfikacji indywidualnej wśród dziewcząt zwyciężyła Paulina Boryś, natomiast wśród chłopców na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Hrehoruk.
Dekoracji naszej złotej kadry dokonywał dyrektor Centrum Sportu w Błoniu, Pan Włodzimierz Leduchowski.
Nasi mistrzowie to :
1. Paulina Boryś
2. Maja Wachowiak
3. Julia Wolska
4. Krzysztof Hrehoruk
5. Tomasz Stasiewicz
6. Aleksander Wachowiak
Gratulacje 🏆💪👏Uwaga "Piknik Rodzinny"

          D yrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach zapraszają na Piknik Rodzinny "Wspólnie aktywni", który odbędzie się w sobotę 3 czerwca na terenie szkoły w godz. 10.00 - 14.00.
Rejestracja w godz. 9.30 – 11.00
W programie:
✅KĄCIK PLASTYCZNY:
* Wodne koraliki
* Figurki gipsowe
* Figurki drewniane
* Obrazki z recyklingu
✅KĄCIK KULINARNY:
* Koktajle owocowe
* Słodkie stoisko „RODZICE DZIECIOM”-kiermasz ciast, z którego pieniądze przeznaczone będą na sprzęt narciarski dla uczniów naszej szkoły
oraz
* Tor przeszkód
* Wordwall
* Wiejska zagroda
* Just Dance
* Rozgrywki sportowe
* Dmuchańce
* Losowanie nagród godz.13.00
…i wiele innych niespodzianek

Będzie czas na radość, wzruszenia, na śmiech i wspólną zabawę. Przyjdźcie koniecznie! Zapraszamy!

Dzień Matki
          D zień Matki to wyjątkowa data dla każdego z nas. Nie tylko dla naszych mam, które w to święto są traktowane w specjalny sposób i mogą poczuć się naprawdę docenione - także dla nas.
To właśnie tego dnia mamy szczególną okazję pokazać, jak bardzo są dla nas ważne. Bez względu na szerokość geograficzną, kulturę, religię, czy ustrój polityczny, Dzień Matki obchodzony jest w ponad czterdziestu krajach na świecie i choć daty jego są różne, idea przyświeca ta sama - miłość do MAM.❤️
Nasze mamy kochamy z wielu powodów. Czasem trudno te powody wymienić i zliczyć. Przecież nie kochamy ich za coś, z jakiegoś konkretnego powodu, ale za to, że są nasze, jedyne, niepowtarzalne.❤️
Samorząd Uczniowski naszej szkoły przeprowadził wywiad wśród uczniów, którego kluczowym pytaniem było
„ Za co kochasz swoją mamę?”❤️
A co usłyszeliśmy?
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu…
Ale zanim obejrzymy film, chcemy złożyć Mamom życzenia z okazji tego pięknego i szczególnego święta.
❤️🌹❤️💐❤️🌹❤️🌺❤️🌻❤️🌸❤️

Wszystkim Mamom życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności. Niech każdy Wasz dzień przepełniony będzie radością i słońcem.
Bądźcie kochane, najpiękniejsze, jedyne, szczęśliwe i dumne ze swoich dzieci.
❤️🌹❤️💐❤️🌹❤️🌺❤️🌻❤️🌸❤️


film (kliknij)Trójbój lekkoatletyczny
          M iło nam poinformować, że dnia 23.05.2023 roku w Młodzieszynie nasi uczniowie zajęli 2 miejsce w między powiatowych finałach igrzysk młodzieży szkolnej w trójboju lekkoatletycznym chłopców szkół podstawowych, kat dzieci.
A oto skład naszej srebrnej drużyny :
✅Stanisław Domanowski,
✅Wiktor Lipiec,
✅ Bartosz Kalinowski,
✅ Aleksander Fabianowicz,
✅Aleksander Wachowiak.
Gratulacje!


Czwórbój lekkoatletyczny
          W dniu 26 maja odbył się kolejny etap w czwórboju lekkoatletycznym - międzypowiat.
Tym razem przyszło nam rywalizować na pięknym nowym obiekcie w Młodzieszynie.
Podobnie jak na zawodach powiatowych chłopcy i dziewczynki zajęli te same miejsce, tym razem drugie, dające awans na finały wojewódzkie, które odbędą się 31 maja w Siedlcach.
Nasi srebrni medaliści to :
✅Chłopcy
1. Krzysztof Hrehoruk
2. Jan Sieklicki
3. Filip Koceniak
4. Tomasz Stasiewicz
5. Aleksander Krysztofiak
6. Szymon Kubicki
✅Dziewczęta:
1. Paulina Boryś
2. Maja Wachowiak
3. Julia Wolska
4. Maja Obrębska
5. Zosia Zasońska
6. Asia Krzycka
Gratulacje i powodzenia na finałach wojewódzkich.
Mistrzostwa Tymbark
          W spaniale .... Świetne wiadomości napłynęły do nas prosto z Powiatowego Ośrodka Sportu w Miętnym, gdzie odbył się wojewódzki finał turnieju piłkarskiego "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku, gdzie uczniowie naszej szkoły pewnie wyszli z grupy z pierwszego miejsca, następnie w 1/8 finału pokonali SP Zwoleń 4:1, zaś w ćwierćfinale zremisowali 2:2 w regulaminowym czasie gry z drużyną z SP 31 Warszawa Białołęka.
O wyniku meczu zdecydowały rzuty karne, w których przegrali 3:2. Brawo dla chłopców za walkę i włożony wysiłek w dzisiejszy sukces! Kończymy turniej w 8 najlepszych zespołów z województwa mazowieckiego, przegrywając tylko jeden mecz w serii rzutów karnych. Duma nas rozpiera 💪🏆👏
Na tak niezwykle wielki sukces zapracowali :
1. Wiktor Grzegorczyk;
2. Krzysztof Hrehoruk;
3. Szymon Kubicki;
4. Aleksander Krysztofiak;
5. Antek Fabianowicz;
6. Bartek Tachasiuk;
7. Tomasz Stasiewicz;
8. Remek Grzegorczyk;
9. Antek Ksit.
Brawo! Brawo! Brawo!👏👏👏


Życzenia dla ósmoklasistów
          D rodzy Ósmoklasiści przed Wami wyjątkowy czas. Kończycie edukację w szkole podstawowej i przystępujecie do egzaminu ósmoklasisty.
Życzymy Wam, aby osiągnięte przez Was wyniki stały się, nie tylko potwierdzeniem waszej wiedzy i umiejętności, ale także by odpowiadały waszym oczekiwaniom i zapewniły możliwość realizacji dalszych życiowych planów – również tych, związanych z kontynuacją nauki w wybranych szkołach ponadpodstawowych. Realizujcie w kolejnych latach swoje pasje i rozwijajcie zdolności.
Niech w tych ważnych dniach egzaminów nie opuszcza Was spokój, koncentracja i optymizm!
POWODZENIA!

Bieg Papieski
          B ieg Papieski za nami !!! i przeszedł do historii.
Motywem przewodnim biegu, który odbył się 22 maja 2023 roku, było uczczenie 103 rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II – Patrona naszej szkoły.
Celem imprezy było jak zawsze: upowszechnienie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, propagowanie wartości oraz korzyści niesionych przez sport – fair play oraz popularyzacja zdrowego stylu życia i biegów masowych.
Do udziału w imprezie zaproszeni byli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Bieg odbywał się w kilku kategoriach - klasy I – III (dziewczęta, chłopcy), klasy III – IV (dziewczęta, chłopcy), klasy V- VI (dziewczęta, chłopcy) oraz klasy VII – VIII (dziewczęta, chłopcy).
A oto wyniki Biegu Papieskiego w poszczególnych kategoriach:
✅Klasy 1-3
Dziewczęta:
1. Oliwi Sybilska,
2. Marcelina Piwowarska,
3. Liliana Karpiuk.
Chłopcy:
1. Kajetan Kotliński,
2. Filip Świeca,
3. Krystian Lipiec.
✅Klasy 3-4
Dziewczęta:
1. Urszula Zasońska,
2. Sandra Małkiewicz,
3. Julia Tekiela.
Chłopcy:
1. Stanisław Domanowski,
2. Wiktor Lipiec,
3. Aleksander Fabianowicz.
✅Klasy 5-6
Dziewczęta:
1. Paulina Boryś,
2. Joanna Krzycka,
3. Zofia Zasońska.
Chłopcy:
1. Krzysztof Hrehoruk
2. Tomasz Stasiewicz,
3. Jan Sieklicki.
✅Klasy 7-8
Dziewczęta:
1. Julia Wolska,
2. Miriam Wachowiak,
3. Oliwia Parol.
Chłopcy:
1. Szymon Hrehoruk,
2. Antoni Kupść,
3. Borys Sadowski.
Na mecie, dyrektor szkoły Pan Marek Parafiniuk oraz wicedyrektor Pani Mariola Wysińska wręczyli szczęśliwym, choć odrobinę zmęczonym uczestnikom dyplomy i statuetki.
Oczywiście nie zabrakło gratulacji i zaproszenia do udziału za rok. My również dołączamy do gratulacji zarówno organizatorom jak i uczestnikom tej wspaniałej imprezy sportowej, która na dobre zagościła w harmonogramie uroczystości i wydarzeń w naszej szkole.
Strona 1 z 162 1 2 3 4 > >>
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2018 by Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 11+, Firefox 31+, Safari 7+ w systemie Windows i Mac OS X, 1280 x 800 pixeli.