Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach
  Strona Główna | Dokumenty szkolne | Rekrutacja do szkoły | Cyfrowa szkoła | Galeria | Plan lekcji | Kalendarz imprez | Szukaj 20.09.2020 23:34:33  
Nawigacja
Strona Główna
O szkole...
Misja szkoły
Dokumenty szkolne
Historia szkoły
Rekrutacja do szkoły
Rada Pedagogiczna
Patron szkoły
Spacer po szkole...
Program "Szkolny Klub Sportowy 2017"
Nauka bez tajemnic
Cyfrowa szkoła
Program "Aktywna tablica"
B&N
Karta rowerowa
Absolwenci szkoły
Ciekawe strony
Galeria

Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Podręczniki szkolne
Kalendarz imprez
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Konkursy
Gazetka szkolna

Pedagog i Psycholog
Biblioteka
Świetlica szkolna
Sekretariat
Profilaktyka
Pedagog Terapeuta
Logopeda

Szukaj
Licznik
Pozostało

do końca wakacji
Ostatnie Artykuły
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Absolwenci szkoły -...
Nowy plac zabaw dla ...
Harmonogram zwrotu podręczników
          Szanowni Rodzice i Uczniowie,
w związku z zakończeniem roku szkolnego i koniecznością rozliczenia się z podręczników, lektur oraz książek z biblioteki, jak również z kluczyków oraz opróżnienia szafek przedstawiam harmonogram zwrotów z zachowaniem środków bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem COVID-19.

Każda klasa ma wyznaczony termin oraz godzinę zwrotu. Do biblioteki wpuszczane będą jednorazowo 3 osoby, pozostali czekają przed szkołą w wyznaczonych odstępach. Każda osoba wchodząca na teren szkoły będzie miała mierzoną temperaturę ciała, dezynfekowane ręce, musi posiadać maseczkę.

Podręczniki muszą być skompletowane wszystkie, nie będą przyjmowane pojedyncze egzemplarze, muszą mieć usunięte okładki, wszelkie zakładki, karteczki, pościerane zaznaczenia ołówkiem.

Przed wejściem do biblioteki uczeń opróżnia swoją szafkę i razem z podręcznikami w bibliotece zwraca kluczyk do szafki.

Bardzo proszę o bezwzględne przestrzeganie wyznaczonego terminu oraz środków bezpieczeństwa. Zwrotu może dokonać uczeń lub rodzic/opiekun.
Każdy uczeń/opiekun przynosi pełen komplet, pojedyncze egzemplarze nie będą przyjmowane.

Harmonogram zwrotu podręczników szkolnych, lektur, książek do biblioteki.Rekrutacja do klas I na nowy rok szkolny
          Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach, informuje rodziców uczniów rozpoczynających od września 2020 roku naukę w klasie I, że komisja rekrutacyjna zakończyła prace.
Wszystkie złożone przez rodziców/opiekunów podania - zarówno z obwodu jaki spoza obwodu - zostały rozpatrzone pozytywnie.
Życzenia WielkanocneDecyzja o przedłużeniu zawieszenia funkcjonowania placówek oświatowych

W związku z zaleceniem Premiera Mateusza Morawieckiego i komunikatem MEN, Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach, informuje Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły, o przedłużeniu zamknięcia szkół do 24 maja.
Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Apel do rodziców i uczniów

MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!


W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.
Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.
Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.
Wyłączeni z tego obowiązku będą:
- rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),
- a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie.
Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!
Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.
Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

DRODZY UCZNIOWIE!
MAZOWIECKA POLICJA APELUJE:


W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!
Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych.
Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego.
Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!
Unikajcie miejsc publicznych!
Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!
Apel do rodziców

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami.
W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach.
Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.
Apel do Uczniów
Drodzy uczniowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń.
Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach.
Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.
Wyniki naboru na stanowidsko głównego ksiegowego

INFORMACJA O WYNIKU NABORU
NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE
W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W BIENIEWICACH


Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach informuje, że w wyniku otwartego
i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze głównego księgowego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach, 05-870 Błonie, ul . Błońska 62 do zatrudnienia na stanowisku Główny księgowy wybrana została : Pani Małgorzata Nowecka.

Uzasadnienie wyboru:
Pani Małgorzata Nowecka spełnia wszystkie wymagania przedstawione w ogłoszonym naborze. Wykazała się wysokim poziomem wiedzy merytorycznej z zakresu w/w stanowiska pracy.
Zostań w domu
          Koleżanki i Koledzy!
Jako młodzież często rozmawiamy na błahe tematy. Ale teraz to już nie czas na żarty, ale na jasne postawienie sprawy. Koronawirus jest faktem. O tym, że życie i zdrowie jest tylko jedno słyszeliśmy nie raz. Więc zadbajmy o nie wszyscy razem.
Sytuacja, w której jesteśmy wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i odpowiedzialności. Wiele osób uważa, że obecna przerwa w chodzeniu do szkoły to ferie. Kwarantanna to nie czas wolny! Lecz czas na przeczekanie, czas by minęło zagrożenie.
Musimy być odpowiedzialni za siebie i osoby wokół. Bo od tego, czy zostaniemy w domu i nie będziemy szerzyć łańcucha epidemiologicznego zależy życie nasze i innych.
Pamiętajcie o:
- częstym myciu rąk,
- przestrzeganiu odpowiednich zasad ochrony podczas kaszlu i kichania,
- zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób,
- niedotykaniu oczu, nosa i ust,
- ograniczeniu kontaktu z innymi.
Proszę Was o rozwagę. Spotkania przełóżcie na bezpieczniejszy termin. Jeszcze zdążymy się wyszaleć. A tymczasem #ZOSTAŃWDOMU!

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - KingaRekrutacja - nowy harmonogram
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach
informuje Rodziców dzieci rozpoczynających naukę
w klasie I szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021,
o nowym harmonogramie rekrutacji do klas pierwszych.

Prosimy Rodziców aby podania do szkoły przesyłać drogą mailową na adres szkoły: sp_bieniewice@poczta.onet.pl.

Zarządzenie Burmistrza Błonia Zenona Reszki dotyczące zmiany harmonogramu rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21 (kliknij)


Nowy harmonogram rekrutacji do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21
(kliknij)

Zawieszenie zajęć szkolnych

W związku z zaleceniem Premiera Mateusza Morawieckiego i komunikatem MEN Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Bieniewicach, informuje Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły, że od dnia 12 do 25 marca br. zawiesza się czasowo funkcjonowanie jednostek systemu oświaty.
Decyzja ta wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronowirusa.

12 -13 marca - szkoły i przedszkola z terenu Gminy Błonie zapewnią dzieciom opiekę bez prowadzenia zajęć dydaktycznych.
16 marca (poniedziałek) wszystkie placówki będą całkowicie zamknięte natomiast 29 marca przewidywany jest koniec zamknięcia placówek.
Jednocześnie apelujemy, aby czas ten traktować jako rodzaj profilaktycznej kwarantanny i aby powstrzymać dzieci przed wychodzeniem z domu i spotykaniem się w miejscach publicznych.
Z uwagi na dynamiczność sytuacji prosimy śledzić komunikaty na bieżąco.

Informacja Burmistrza Błonia Zenona Reszki dotycząca ograniczenia zajęć w szkole (kliknij)

Strona 3 z 125 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Zegar & Kalendarz
Dzisiaj jest niedziela 20 Września 2020.
Imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Euzebia, Faustyna, Renata
Zaloguj się do e-dziennika
Jesteśmy na Facebooku
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 3
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: bartek
Losowa fotografia
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2018 by Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bieniewicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Optymalizowano dla Internet Explorer 11+, Firefox 31+, Safari 7+ w systemie Windows i Mac OS X, 1280 x 800 pixeli.